Cenový bonus 15% na ubytování

Použijte pro rezervaci ubytování náš online rezervační systém a využijte tak slevu 15% na ubytování ve vámi vybraném pokoji. Sleva se nevztahuje na akční balíčky, které již slevě podléhají.

Rezervovat

10H + 1 H TENISU ZDARMA

Součástí našeho hotelu je i tenisová hala, kterou můžou nejen návštěvníci hotelů využít ke své libosti. Využijte naši speciální nabídku, po odehrání 10h tenisu dostanete hodinu zdarma.

Rezervovat

Pobytový balíček sport

Zjistit více

relaxační  balíček

Zjistit více

 FIREMNÍ BALÍČEK

Zjistit více

AKTIVITY V OTROKOVICÍCH

Otrokovice (v letech 1939–1946 Baťov, 1960–1964 Otrokovice-Kvítkovice, německy Otrokowitz) jsou druhé největší město v okrese Zlín ve Zlínskem kraji, leží na rozhraní tří moravských národopisných regionů – Slovácka, Valašska a Hané. Střídavě bývá řazeno ke všem uvedeným regionům. Jeho přiřazení k Hané je dáno tím, že původní obce, z nichž město vyrostlo, byly hanácké.

Kola
Tenis
Baťův kanál
Turistika

Recenze

Petra Nováková

„Snídaně byla výborná - velký výběr, pokoj sicek maličký, ale čistý. Moc pěkné prostředí kolem, hluk ze silnice před hotelem nebyl skoro vůbec slyšet.“

Kamil Pecina

„Příjemný personál, čisté prostředí a dobrá dostupnost. Klimatizace v pokojích velmi zpříjemní pobyt během letních dnů.“

Petra Nováková 2

„Excelent“

Kontakt

HOTEL ROTTAL

Zlínská 172
765 02 Otrokovice

+ 420 577 591 111

+ 420 602 593 216

hotelrottal@hotelrottal.cz

Provozovatel       Hotel Purkmistr
Kroměříž