ŠKOLÍCÍ MÍSTNOST

Náš hotel nabízí  klimatizovanou školící místnost s kvalitním vybavením pro školící účely.

Vybavení tvoří:  stolní PC s možností využití interaktivní dotykové tabule a připojení Vašeho FlashDisku (externího disku) přímo do PC. PC je připojen k internetu.V místnosti je možnost připojení k Wifi. Samostatný projektor pro připojení notebooku přes HDMI, projekční plátno, možnost využít kopírku, flipchart. Místnost je opticky rozdělena na dvě poloviny. Zde je také možnost využití místnosti jako kina, jelikož stoly se dají skládat.

Rozestavení nábytku lze upravit.
Je zde možnost přípravy coffeebreaku.

Kapacita prostoru - 42 osob.

Pro rezervaci školící místnosti a sdělení ceny nájmu, kontaktujte recepci hotelu.


 

Rezervovat

cenový bonus 10% na ubytování

Použijte pro rezervaci ubytování náš online rezervační systém a využijte tak slevu 10% na ubytování ve vámi vybraném pokoji.

AKTIVITY V OTROKOVICÍCH

Otrokovice (v letech 1939–1946 Baťov, 1960–1964 Otrokovice-Kvítkovice, německy Otrokowitz) jsou druhé největší město v okrese Zlín ve Zlínskem kraji, leží na rozhraní tří moravských národopisných regionů – Slovácka, Valašska a Hané. Střídavě bývá řazeno ke všem uvedeným regionům. Jeho přiřazení k Hané je dáno tím, že původní obce, z nichž město vyrostlo, byly hanácké.

Kola
Tenis
Baťův kanál
Turistika

Recenze

Petra Nováková

„Snídaně byla výborná - velký výběr, pokoj sicek maličký, ale čistý. Moc pěkné prostředí kolem, hluk ze silnice před hotelem nebyl skoro vůbec slyšet.“

Kamil Pecina

„Příjemný personál, čisté prostředí a dobrá dostupnost. Klimatizace v pokojích velmi zpříjemní pobyt během letních dnů.“

Petra Nováková 2

„Excelent“

Kontakt

HOTEL ROTTAL

Zlínská 172
765 02 Otrokovice                               vedoucí recepce:

+ 420 577 591 111                         +420 601 083 198

+ 420 602 593 216                          

hotelrottal@hotelrottal.cz            vedouci.recepce@smo.cz

Provozovatel       Hotel Purkmistr
Kroměříž